اخبار سازمان

نصب چندین المان حجمی فضای سبز در سنندج

ارسال شده درفروردین 7, 1396 ساعت: 11:37 » دسته بندی ها: اخبار سازمان »

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: مدیرعامل سازمان پارکها اقدامات خود را به مناسبت فرا رسیدن سال نو تشریح کرد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری سنندج اظهار داشت: ایجاد محیط شاداب و زیبا در آستانه فرا رسیدن نوروز یکی از برنامه های این سازمان بود.

مهندس قانع حسینی بیان کرد: از اواسط اسفند ماه سال گذشته و بعد از اجرای چندین برنامه فرهنگی به مناسبت هفته درخت کاری برنامه ریزی لازم جهت آماده سازی پارکها بخصوص پارک جنگلی آبیدر  به مناسبت فرا رسیدن نوروز در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

وی گفت: برگزاری نخستین جشنواره گل وگیاه در آستانه نوروز در پارک آی تی یکی از برنامه های این سازمان بود که خوشبختانه مورد استقبال چشمگیر شهروندان قرار گرفت.

وی از نصب چندین المان حجمی فضای سبز در سطح شهر خبر داد و گفت: امسال این سازمان با نصب المان های زیبای حجمی در سطح شهر گام مهمی در جهت رضایتمندی شهروندان و مسافران نوروزی برداشت.

مهندس حسینی اعلام کرد: یکی از المان های نصب شده توسط این سازمان المان دسته گل است که این المان در ورودی عوارضی پارک جنگلی آبیدر نصب شد و مورد استقبال خوب شهروندان ومسافران هم قرار گرفت.

 

وی ساخت المان پروانه با طرح گل در دو حالت، نصب گلدانهای به شکل قو، ساخت مجمسمه  کبک و اجرای طرح کاشی کاری، نصب المان فرفره در پارک کودک، اجرای فرش گل بصورت گل طبیعی و کاشی شکسته در جنب بوفه کوهستان، طراحی و نظارت بر اجرای فرش گل در سطح پارکهای سطح شهر و گلکاری پارک امیریه ومحوطه پارک 28 دی از جمله اقدامات این سازمان در طرح استقبال از نوروز برشمرد.

مهندس حسینی تصریح کرد: با توجه به اینکه ساختمان این سازمان در دامنه کوه آبیدر قرار گرفته و در راستای زیبا سازی نمای آن اجرای رنگ آمیزی و اجرای طرح های زیبا با کاشی شکسته نیز بر روی  نمای ساختمان این سازمان اجرا شد.

وی اجرای چمن مصنوعی در میدان برگ، احداث آب نمای ورودی امیریه، نورپردازی و تامین روشنایی پارک جنگلی آبیدر، رفع نقص وعیوب تاسیسات مکانیکی پارک شانو و ایستگاههای پمپاژ و برپایی سفره هفت سین در پارک 28 دی آبیدر از دیگر فعالیتهای این سازمان به مناسبت فرا رسیدن سال نو اعلام کرد.

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری سنندج  گفت: امیدواریم اقدامات صورت گرفته در آغاز سالجاری موجبات رضایتمندی مسافران نوروزی و شهروندان را فراهم نموده باشد.

ارسال نظر